تبلیغات
گردش نما
در مشاهده این ایمیل مشکلی دارید ؟
خبرنامه یکشنبه 4/8/1393
بانک اطلاعات مقاصد گردشگریتورهای ایران گردیتورهای جهان گردیفیلم های گردشگری

گردش نما ، راهنمای جامع گردشگری

وب سایت گردش نما بانک اطلاعاتی گردشگری ایران و جهان می باشد . در گردش نما سعی کده ایم تمامی آثار دیدنی و مقاصد گردشگری ایران و جهان را برای شما با توضیحات و اطلاعات کامل فراهم کنیم . گردش نما همچنین به معرفی آخرین تورهای ایرانگردی و جهانگردی که توسط آژانس های مسافرتی برگزار میشود میپردازد .


ورود به سایت گردش نما
جستجوی تورهای گردشگری
این بخش، كه شاید بتوان آنرا مهمترین بخش سایت گردش‏نما دانست، امكان دستیابی کاربر به تور مورد نظر را با توجه به ویژگی‌های تور از جمله تاریخ حرکت، قیمت، مدت‌زمان، موضوع گردش، محل اقامت، نوع طبیعت، موقعیت جغرافیایی و وسیله نقلیه میسر می‌کند؛ بدین صورت كه ...
 
جستجوی مقاصد گردشگری
در این بخش گردشگر می‌‏تواند با توجه به ویژگی‏های طبیعی (به عنوان مثال دریاچه، دشت و ...)  و یا موقعیت جغرافیایی، با مقاصد مورد علاقه خود آشنا شده، اطلاعات آنها را مطالعه كرده و، در صورت تمایل، تور مقصد مورد نظرش را در بخش جستجوی تورهای گردشگری بیابد.
مقالات و فیلم‏های آموزشی
كارشناسان گروه گردش‏نما همچنین اقدام به تالیف و ترجمه مطالب مفیدی در ارتباط با گردشگری نموده كه به طور مستمر و هفتگی در بخش مقالات سایت قرار می‌گیرند. همچنین گردش‏نما با همكاری شریك خود، موسسه فرهنگ و هنر رها فیلم، اقدام به تولید فیلم‌های راهنمای گردشگری و آموزش‌‏های مربوط به سفر می‌کند كه این فیلم‌ها یا ....
 
مشاركت کاربران گردش‏نما
کاربران سایت گردشنما هر یك عضوی از گروه گردش‏نما محسوب می‏‌شوند؛ بدین صورت كه، در صفحات تورها و مقاصد مورد نظرشان، تجربیات خود را به اشتراك می‌گذارند. بنابراین کاربران سایت، به طور بالقوه، مستندنویسان گروه گردش‏نما خواهند بود و به سایر گردشگران در انتخاب سفر مناسب یاری می‏‌رسانند.
پیشنهاد های ویژه
معرفی جدیدترین تور های داخلی و خارجی
اطلاعات و توضیحات کامل تورها و مکان های دیدنی به صورت تصویری
برگزاری تورها توسط معتبر ترین آژانس های مسافرتی
تخفیف ویژه تورها به صورت مستقیم از آژانس مسافرتی توسط اعتبار گردش نما
گردش نما ، راهنمای جامع گردشگری
گردش نما در شبکه های اجتماعیFacebookInstagranGoogle Plus
لغو عضویت خبرنامه وب سایت گردش نما
ارسال شده توسط اینترنت مارکتینگ به سفارش وب سایت گردش نما