لطفا فقط دوستانی که قصد فعالیت دارند عضو شوند


کسب درآمد تنها با ثبت نام-سیستم ماتریکسی کاملا جدید

با سلام. دوستان در این پست میخوام یه سایت ماتریکسیو بهتون معرفی کنم که به جرات میتونم بگم جزو اولین نفراتی هستم که تو ایران عضو این سایت شدم. این سیستم مثل فیدر ماتریکس، به صورت ماتریکس 4*4 هست و هر کسی که عضو میشه باید 4 نفرو با خودش بیاره و این چرخه همینطور ادامه پیدا کنه، اما دو تا تفاوت اساسی با فیدر ماتریکس داره.

1. نیاز به پرداخت پول نیست و تنها کاری که باید انجام بدید اینه که ثبت نام کنید و 4 تا زیر مجموعه بگیرید، اما یادتون نره که هم خودتون و هم زیرمجموعه هاتونهر روز یبار سایتو باز کنید و حسابتونو ببنید تا پورسانت بهتون تعلق بگیره. خیلی راحته!!!
2. در این سیستم 10 تا لول داریم که اگه لول ها کامل شن واقعا سود خیلی خوبه هر روزه نصیبتون میشه.

از نکات جالب اینکه پرداخت سایت به حساب پرفکت مانی و مینیم برداشت 0.01 دلاره!!! این خیلی عالیه، پس تردید نداشته باشید و هر چه سریعتر با کلیک دراینجاو یا کلیک روی بنر زیر عضو این سایت شید تا در آینده با گرفتن زیرمجموعه های زیاد پول روزانه کسب کنید و هر روز بتونید برداشت کنید. به نظرتون بهتر از این میشه؟
در ادامه میخوام توضیحاتی راجع به سایت بدم. با کلیک دراینجاوارد سایت شوید.


عکس زیر صفحه اول سایت نشون میدهکاملا مشخصه، شما باید ی
ه ایمیل و پسورد بدید و submit انتخاب کنید و وارد سایت شید، یه ایمیل هم بعد از ثبت نام براتون میاد (اگه داحل اینباکس نبود حتما پوشه اسپم رو ببینید) این ایمیل توضیحاتی در مورد سایته، اگه لینکی داخلش بود حتما روی اون لینک کلیک کنید.


تاکید میکنم، هر روز هم خودتون و هم زیرمجموعه هاتون باید یبار وارد سایت شید، و بعد از اون صفحه ای مث صفحه زیر میاد که باید حتما منتظر باشیدskipظاهر شه و روی اون کلیک کنیدتوجه داشته باشید که حتما باید علامتskip بیاد (اگه این اتفاق نیوفتاد خارج شید و دوباره وارد شید تا علامت ظاهر شه) و در ادامه وارد حساب خودتون خواهید شد. تصویر زیر گویای همه چیزه


باید در قسمتEmailPM account شماره حساب پرفکت مانی خودتونو وارد کنید و بعد از تاییدروی گزینهGet Paid کلیک کنید تا پول به حسابتون بیاد. فقط دقت داشته باشید این روش توی لولای بالا سود روزانه زیادی براتون خواهد داشت(اگه 10 تا لول کامل شه و فرض بگیرید همه زیرمجموعه ها تو اون روز سایتو یبار باز کردن، تقریبا 140 دلار میاد حسابتون که همون روز میتونید برداشت بزنید!!!!!!!!!!) فک میکنم همه به راحتی میتونن عضو شن، روزی یبار به سایت سر بزنن و کلی زیرمجموعه بگیرن.
سعی کنید لول اولتون را افرادی که فعال هستند را جذب کنید و سعی کنید که با آموزش آنها را فعال نگه دارید.

اینم اولین برداشتی بالا سری من بصورت کاملا آنی: